Новини » Політика 6 вересня, 2018, 17:57
Нинішній в. о. голови ДФС Олександр Власов два роки воював в АТО
Олександр Власов. Фото: Мусієнко Владислав/УНІАН
Олександр Власов. Фото: Мусієнко Владислав/УНІАН

Призначений вчора тимчасово виконувати обов’язки голови ДФС Олександр Власов два роки не «служив», а воював в зоні АТО, повідомив його заступник, підполковник К., котрий досі несе службу в одному зі спецпідрозділів ЗСУ.

Інформує «News One».

«Це професійний військовий розвідник і контррозвідник, наш бойовий командир. Я мав честь воювати разом з ним. В армії мало таких офіцерів, що здатні виконувати найскладніші бойові задачі. Я й зараз не можу вам навести прикладів операцій, що виконували наші «привиди», однак, повірте, це реальні складні бойові задачі», – повідомило джерело у ЗСУ.

Нагадаємо, що до посади в ДФС Олександр Власов очолював Одеську митницю. Під час його керівництва в Одесі була проведена одна з найбільш гучних спецоперацій останніх років із перекриття контрабанди та арешту «короля контрабанди» Амінєва.

Про Власова також відомо, що під час Антитерористичної операції на Сході він якийсь час очолював Головне міжрегіональне управління оперативного забезпечення зони проведення АТО Державної фіскальної служби України з перекриття каналів контрабанди на тимчасово окуповані території Донецької та Луганської областей.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-06-20 02:25 :47