Новини » Політика 6 вересня, 2018, 16:35
Нардеп Хомутиннік розкритикував роботу в. о. голови Фонду держмайна

Народний депутат, співголова групи «Партія «Відродження» Віталій Хомутиннік розкритикував роботу в. о. голови Фонду держмайна Віталія Трубарова.

Про це повідомляє РБК-Україна.

На думку нардепа, не можна довіряти такі серйозні державні посади абикому. Це те ж саме, якби країною замість прем’єр-міністра в разі його відсутності керувала його секретарка, яка до цього відповідала за канцелярію і документообіг. У такому випадку краще вже призначати охоронця, який хоча б захищав державне майно.

Як результат, продовжив депутат, у випадку з Фондом бачимо, що дійсний виконувач обов’язків голови вже провалив план приватизації за перше півріччя 2018 року. «Він зміг заробити для держбюджету лише 0,2% від запланованих річних надходжень», – сказав Хомутиннік.

Окрім того, співголова депутатської групи «Партія «Відродження» спростував інформацію, нібито він має якийсь стосунок до діяльності Віталія Трубарова на посаді виконувача обов’язків голови Фонду державного майна України.

«Це взагалі якась нісенітниця. Його кандидатура з самого початку не відповідала ні професійними критеріям, ні українському законодавству. Адже виконувати обов’язки на час відсутності глави фонду може тільки його заступник. А Віталій Трубаров на той момент обіймав посаду глави апарату. Але його все одно призначили, як заявляли в уряді, тимчасово.

Як бачимо, пауза затягнулася. Сьогодні вже минув рік, відколи був призначений Трубаров. Через це я вже звернувся до прем’єр-міністра з проханням подати до парламенту подання на призначення нового керівника Фонду або призначення більш ефективного виконувача обов’язків голови», – заявив Хомутиннік.

Нагадаємо, Кабінет Міністрів України 6 вересня 2017 року призначив виконувача обов’язків голови Фонду держмайна Віталія Трубарова, який з квітня займав посаду керівника апарату фонду. Відповідно до законодавства, голова фонду призначається і звільняється президентом за згодою Верховної Ради.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-24 10:26 :53