Новини » Львів 6 вересня, 2018, 9:07
На Жовківщині узгодили алгоритм дій під час військового призову «Осінь-2018»

Учора, 5 вересня, в Жовківській РДА відбулася зустріч з головами органів місцевого самоврядування та військовими обліковцями стосовно попереднього узгодження основних аспектів проведення призову «Осінь-2018».

Про це повідомив власкор IA ZIK з посиланням на дані Жовківської РДА.

Заступник голови Жовківської РДА Юрій Дубневич та військовий комісар Жовківського районного військового комісаріату Михайло Миханцьо узгодили з головами органів місцевого самоврядування та військовими обліковцями району основні аспекти проведення призову «Осінь-2018».

Юрій Дубневич поінформував про завдання, які необхідно вирішувати органам виконавчої влади та місцевого самоврядування спільно із силовими структурами щодо виконання вимог законодавства України з питань захисту незалежності та безпеки України.

Військовий комісар Михайло Миханцьо проаналізував стан проведення осіннього призову на строкову військову службу та роботу окремих голів селищних рад, які недостатньо виконують свої обов’язки при проведенні організаційних заходів з призову.

За результатами обговорення робочою групою узгоджено алгоритм дій щодо належного виконання вимог законодавства України з питань захисту незалежності та безпеки України, проведення призову громадян на строкову військову службу.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-21 01:28 :40