Новини » Регіони 36

На Рівненщині у промислових об’ємах незаконно видобували пісок

Учора працівники прокуратури Рівненської області спільно із співробітниками головного управління Національної поліції в Рівненській області та управління захисту економіки в Рівненській області департаменту захисту економіки Національної поліції України виявили та припинили незаконний видобуток піску на території Костопільського району.

Про це власкору IA ZIK повідомили у прес-службі прокуратури Рівненщини.

Місцем нелегального видобування корисних копалин стала земельна ділянка, що знаходиться на території Малолюбашанської сільської ради. Незаконні роботи проводились у промислових об’ємах. На місці правоохоронцями виявлено та вилучено важку техніку – екскаватор, який використовувався для видобування та завантаження піску.

За результатами проведених заходів розпочато досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом безгосподарського використання земель (ознаки кримінального правопорушення, що передбачене ст. 254 КК України).

Нині встановлюється сума спричинених державі збитків і тривають невідкладні слідчі дії щодо встановлення причетних до вчинення кримінального правопорушення осіб та арешту важкої техніки.

Відповідальність за вчинення даного злочину передбачена у вигляді штрафу до 250 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеження волі на строк до 2 років, з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк до 3 років або без такого.

 

Loading...
Loading...
Loading...