Новини » Суспільство 6 вересня, 2018, 17:49
На Форумі видавців відбудеться зустріч з українськими письменниками, яких видають у Польщі

«Вроцлавський дім літератури» (WDL) разом з видавництвом «Warstwy» запрошують 21 вересня українських читачів до Театру ім. Леся Курбаса у Львові, де в рамках 25 Форуму видавців відбудеться зустріч із двома письменниками: Юрієм Андруховичем та Петром Яценком. Приводом для розмови стануть польські прем’єри книжок обидвох авторів.

«Вроцлавський дім літератури» – це культурна інституція, заснована в 2016 році, коли Вроцлав здобув відразу два титули: «Європейська культурна столиця» та «Світова книжкова столиця ЮНЕСКО». Основним завданням утворення «Дому» стало об’єднання літературних проектів Вроцлава під дахом однієї інституції.

Зараз WDL є співорганізатором одного з найбільших у Польщі книжкового форуму «Вроцлавський ярмарок добрих книг», а також міжнародного фестивалю поезії «Сілезіус». «Дім літератури» також опікується двома важливими польськими відзнаками:

літературною нагородою Центральної Європи «Ангелус» та вроцлавською поетичною нагородою «Сілезіус». Окрім цього, WDL провадить видавничу діяльність у рамках видавництва «Warstwy».

Під час зустрічі з Юрієм Андруховичем та Петром Яценком, яку буде вести директор WDL та головний редактор видавництва «Warstwy» Ірек Грін, будуть представлені плани видання українських авторів у Польщі. У жовтні 2018 року на ринку країни з’явиться книжка Петра Яценка «Львівська сага», а в 2019 році буде надрукований роман Юрія Андруховича, найпопулярнішого зараз українського письменника в Польщі. Видавництво планує за два роки видати принаймні чотири книги українських авторів. На думку видавців, українська література зараз недостатньо представлена на польському ринку.

«Вроцлавський дім літератури» разом із видавництвом «Warstwy» запрошують українських читачів на зустріч із Юрієм Андруховичем та Петром Яценком 21 вересня о 18:30 у театр імені Леся Курбаса у Львові, а також на стенд «Вроцлавського дому літератури» на 25 Форумі видавців (стенд номер 431).

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-22 06:38 :07