Новини » Політика 6 вересня, 2018, 21:48
Каплін застеріг від потрапляння України у вир «геополітичної проституції»
ZIK
ZIK

Якщо ми будемо ігнорувати необхідність системних, обґрунтованих і кардинальних змін в країні, то можемо з однієї України отримати три-чотири держави, які будуть обслуговувати амбіції Росії, Європи, США та інших країн.

Про це заявив народний депутат України Сергій Каплін в ефірі програми «ДокаZ» на телеканалі ZIK.

«Якщо ми будемо ігнорувати необхідність системних, обґрунтованих й кардинальних змін у країні, починаючи від змін до Конституції та закінчуючи реальним збалансованим економічним курсом країни, ми можемо з однієї України отримати три-чотири держави, які будуть обслуговувати амбіції Росії, Європи, США та інших країн. Тобто країна може розмінятися на «геополітичну проституцію», і за це буде отримувати певні преференції», – застеріг Сергій Каплін.

Відтак, на думку політика, завдання українців у наступному році зробити правильний вибір на президентських виборах.

«Ми повинні зрозуміти одну чітку річ – гарного парламенту не буде. Там точно буде Медведчук і Рабінович, так само як і Тимошенко, БПП та Радикальна партія. Тобто в парламент знову пройдуть кілька головних гравців – Путін, Порошенко, Медведчук та Ахметов. Але в нас є реальний шанс обрати абсолютно третю чи четверту людину, яка не представлятиме жодного з цих політиків», – наголосив Сергій Каплін.

Як повідомлялося, напередодні політолог Тарас Чорновіл спрогнозував, що на президентських виборах буде багато «технічних кандидатів». Так, «основні кандидати» платитимуть за «розкрутку» «технічних» для того, щоб ті обливали брудом їхніх опонентів.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-18 08:38 :24