Новини » Регіони 6 вересня, 2018, 14:20
Івано-Франківська облрада вийде з співзасновників журналу «Перевал»

Івано-Франківська обласна рада вирішила вийти зі складу співзасновників та редакції літературно-художнього і громадсько-політичного журналу «Перевал». Підставою для такого рішення є пропозиція від трудового колективу та висновки постійної комісії обласної ради з питань гуманітарної політики та свободи слова.

 Про це сьогодні, 6 вересня, повідомив власкор IA ZIK.

Передбачається, що після державної реєстрації та внесення до держреєстру відповідних записів про перетворення редакції, пропонується укласти договір оренди приміщення загальною площею 34,8 кв м за адресою м. Івано-Франківськ, вулиця Січових Стрільців, 25, терміном не менше ніж на 15 років з розміром орендної плати, установленим для бюджетних організацій.

Також на затвердження чергової сесії обласної ради мають бути подані пропозиції для виконання зобов’язань щодо сплати заборгованості редакції із податків та обов’язкових платежів, заробітної плати та інших фінансових зобов’язань редакції відповідно до законодавства.

Наразі більшість примірників журналу постачають у бібліотеки області безкоштовно. Минулого року реалізовували журнал за ціною 50 гривень, при собівартості 170 гривень.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-02-22 06:42 :53