Новини » Політика 6 вересня, 2018, 8:05
Глава МЗС Польщі: Солідарність Європи у питанні підтримки України є тестом на суб’єктність
Міністр закордонних справ Польщі Яцек Чапутович. Фото: EPA-EFE/ANDY RAIN
Міністр закордонних справ Польщі Яцек Чапутович. Фото: EPA-EFE/ANDY RAIN

Європейський Союз має підтримати вступ до НАТО України, Грузії, Молдови, а також країн регіону Західних Балкан.

Про це повідомляє «Європейська правда».

Зазначається, про це під час 28-го економічного форуму у місті Криниця-Здруй (Польща) заявив міністр закордонних справ Польщі Яцек Чапутович.

«Позиція східноєвропейських країн однозначна – тільки завдяки НАТО із лідерством США можливе збереження суб’єктивності регіону»,- заявив він.

У зв’язку із цим польський міністр підтримав ініціативи по створенню європейської системи безпеки, однак додав – ця система не має стати альтернативою НАТО.

«Так, ми підтримуємо всі кроки, спрямовані на збільшення безпеки Європи. Проте наголошуємо – ці ініціативи мусять мати лише допоміжний характер до НАТО»,- пояснив він.

Крім того, Чапутович впевнений, що НАТО має зберігати відкриті двері для нових членів, а також зберегти підтримку України.

«Після російської агресії та анексії Криму солідарність Європи у питанні підтримки України є тестом на суб’єктність»,- зазначив він.

Оцінюючи вклад Польщі у підтримку України, міністр зазначив, що українсько-польсько-литовська бригада, що базується у Любліні, минулого року вийшла на рівень повної бойової готовності. «Це, серед іншого, наш вклад у підтримку безпеки в Україні»,- впевнений міністр.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-26 04:03 :49