Новини » Регіони 6 вересня, 2018, 17:18
68-річний пенсіонер став студентом Чернівецького університету
Никодим Лисак. Фото: molbuk.ua
Никодим Лисак. Фото: molbuk.ua

Никодим Лисак, 68-річний мешканець Чернівців, став студентом Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.

Про це повідомляє molbuk.ua

Никодим Лисак уже має три вищих освіти, є директором федерації ушу і народної медицини, передає досвід студентам у вищому училищі народної, нетрадиційної і східної медицини, але знову вступив на факультет фізичної культури і здоров’я людини ЧНУ.

«Перший іспит пройшов у формі співбесіди: відповів на декілька запитань і на три письмово. Вони, на мою думку, були дуже цікаві. Дуже боявся іспиту з іноземної мови – німецької. Думав, що провалю його, але на мій подив здав його на 170 балів з двохсот. Вся база – із школи, відтоді навіть не повторював. Ну і іспит із медицини. Тут почувався вільно», – каже студент.

«Одногрупники не знають, скільки мені років і я нікому не кажу. Мої рідні навіть не здогадуються ще, що я став знову студентом. Про це відомо тільки в університеті та одному професору, з яким я займаюся спортом, але сказав йому, що хочу потримати інтригу», – розповів чоловік.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-23 12:00 :17