Новини » Політика 6 вересня, 2018, 16:38
Чийгоз: Наслідки екологічної катастрофи в Армянську розширюють свої масштаби
ZIK
ZIK

Масові отруєння людей, пов’язані з екологічною катастрофою в Армянську, спостерігаються вже і на західному узбережжі Криму. Така ж ситуація помітна і в напрямку Сімферополя. Судячи з усього, ця катастрофа має властивість збільшувати свої масштаби.

Таку думку в ефірі інформаційно-аналітичного проекту «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK висловив екс-заступник голови Меджлісу кримськотатарського народу Ахтем Чийгоз.

«Насправді сьогодні в Криму керує по-бандитськи сформована група людей. Їм абсолютно байдуже, що там відбувається з людьми, екологією», – заявив екс-заступник голови Меджлісу кримськотатарського народу.

Проте сьогодні, підкреслив він, окупаційна влада змушена видавати усім кримчанам листівки з вказівками, як потрібно поводитись при хімічному отруєнні.

«Це говорить про те, що екологічна катастрофа, яка трапилась в Армянську, має властивість збільшення своїх масштабів. За інформацією, яку ми отримуємо, вже й на західному узбережжі півострова спостерігаються масові отруєння людей», – каже Ахтем Чийгоз.

Така ж ситуація спостерігається і в 50-60 кілометрах в напрямку Сімферополя. А самі напрямки зростання площі екологічної катастрофи у значній мірі пов’язані з напрямком вітру.

«Те, що цю отруту занесло і на материкову Україну, говорить про те, що ми з часом, на жаль, спостерігатимемо сам фактаж того, що відбувається замість того, щоб з самого початку докласти всіх зусиль, аби зупинити розростання катастрофи», – переконаний політик.

На його думку, варто було з самого початку залучити до цього спеціалістів, чітко розуміти та повідомляти суспільству і світовим інституціям, які кроки необхідно робити в цій ситуації.

«Те, що гинуть тварини та масово евакуйовують дітей – це вже факт, який ми бачимо, а окупаційна влада не може його приховувати. Що ж буде відбуватись далі? Сьогодні ми лише спостерігатимемо за фактами», – підсумовує Чийгоз.

Як повідомлялося, Верховна Рада України може визнати ситуацію в Армянську хімічною атакою, якщо РФ не допустить туди міжнародну місію.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-14 22:21 :44