live
Новини » Львів 196 Читать эту новость на русском

Аптеку на пл. Міцкевича у Львові буде збережено, – ЛМР

Аптека на пл. Міцкевича у Львові

Львівська міська рада вболіває за відновлення роботи аптеки на пл. Марійська – пл. Міцкевича. Позиція міської ради однозначна – аптека має бути збережена. Як повідомив заступник міського голови Львова з питань розвитку Андрій Москаленко, були проведені численні зустрічі з представниками НАК «Надра України», які є власником приміщень, і керівництвом аптеки для врегулювання ситуації. Сьогодні до приміщень аптеки було відновлено подачу електроенергії. Наступний крок – демонтаж огорожі довкола і повноцінне відновлення роботи аптеки.

Про це повідомила прес-служба ЛМР.

«Позиція Львівської міської ради була і залишається однозначною – аптека має бути збережена. Ми мали численні наради з представниками НАК «Надра України» та керівництвом аптеки. Львівська міська рада стала однією зі сторін у врегулюванні ситуації. Світло сьогодні в аптеку вже відновили. Наступний крок – демонтаж огорожі довкола і повноцінне відновлення роботи аптеки», – повідомив Андрій Москаленко.

Нагадаємо, власник будівлі, де функціонує аптека – НАК «Надра України», не продовжив договір оренди з ТзОВ «Аптека на Марійській», попри те, що аптека справно платила оренду. Також аптекарям було відключено світло.

«Аптека на пл. Марійській, у тому приміщенні, де вона є зараз, існує з 1921 року. За це майже столітнє існування аптека не змінювала свого призначення і функціонування. Завдяки турботі і піклуванню аптекарів, у приміщенні аптеки збережено чудесний інтер’єр, гарні меблі», – повідомляла Лілія Онищенко, начальник управління охорони історичного середовища ЛМР.

Loading...
Loading...
Loading...