четвер, 6 вересня, 2018, 13:10 Політика
Активістка: Справа Наталії Седлецької – це спроба дискредитувати голову НАБУ
ZIK
ZIK

У зв’язку з майбутнім стартом роботи Вищого антикорупційного суду, фігуранти справ НАБУ, зокрема, прокурор Костянтин Кулик, побоюючись за свою майбутню долю, намагаються блокувати роботу Бюро. Таким чином справа Наталії Седлецької мала на меті дискредитувати Артема Ситника.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проекту «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK заявила член правління Центру протидії корупції Олена Щербан.

Вона наголосила на доволі дивній позиції прокуратури, що брати доступ до телефону журналістки Седлецької – це нормально, а прокурора Кулика чомусь «незаконно прослуховували».

«Хоча насправді порядок тут однаковий. Тому, як на мене, це трохи суб‘єктивний підхід. Насправді важливо, чому це все почалось саме зараз і Генпрокуратура почала так активно займатись цією справою. Тому що почався новий політичний сезон і скоро має розпочатись аудит НАБУ», – запевнила активістка.

Вона підкреслила, що вже обрані аудитори Національного антикорупційного бюро, які незабаром повинні почати здійснювати свої повноваження.

«Очевидно, здійснюється такий пошук підстав для аудиторів, адже вони – єдині люди, які можуть ініціювати процес звільнення Артема Ситника. Крім того, його можна відсторонювати в кримінальному процесі саме за рішенням суду», – зазначила Олена Щербан.

Вона переконана, що у зв‘язку з майбутнім стартом роботи Вищого антикорупційного суду, фігуранти справ НАБУ, зокрема, прокурор Костянтин Кулик, побоюючись за свою майбутню долю, намагаються блокувати роботу Бюро.

«Справа Наталії Седлецькою в першу чергу мала на меті дискредитувати Артема Ситника і прирівняти його до Назара Холодницького. Про це взагалі не мало бути відомо суспільству. Я думаю, що Генеральна прокуратура не мала на меті тиснути на журналістів. Річ у тім, що про це стало відомо, коли ухвала суду з’явилась в Єдиному реєстрі судових рішень», – каже член правління ЦПК.

Також вона підкреслила, що коли сама Наталія Седлецька написала про цю ухвалу, вона відразу ж стала прихованою. Тобто її опублікували абсолютно випадково.

Нагадаємо, адвокат Наталії Седлецької запевнив, що журналістка оскаржуватиме дії Генеральної прокуратури, в тому числі і за допомогою міжнародних інстанцій.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-23 02:50 :47