Новини » Світ 5 вересня, 2018, 15:55
Європа недооцінює ризики від Росії та США, – спікер Сенату Румунії
Фото: Getty Images/Global Images Ukraine
Фото: Getty Images/Global Images Ukraine

Сьогодні країни Європи ігнорують загальні загрози, що можуть виникнути від дій Росії та США, зосереджуючись на власних проблемах.

Таку думку під час 28 Економічного форуму у місті Криниця-Здруй (Польща) висловив спікер Сенату Румунії Келін Попеску-Терічану, пише «Європейська правда».

«Перш за все, ми недооцінюємо ризики, які йдуть від дій Росії. Ми бачимо їхні дії в Україні, крім того російські проекти, такі як «Північний потік», загрожують всій Європі, проте цього багато хто не хоче помічати», – заявив він.

За словами голови румунського Сенату, єдиною можливою реакцією ЄС на ці ризики може стати створення єдиної позиції з таких питань.

Разом з тим, на його думку, ЄС повинен бути більш рішучим у питанні конфлікту США та Ірану: «Так, ми не можемо поставити під загрозу стратегічну співпрацю Європи та США, яка триває з часів Другої світової війни. Але варто визнати й інше – вихід США із угоди із Іраном створює ризики для Європи. І ми маємо вести з цього питання діалог із США, маючи єдину позицію».

Нагадаємо, Газпром у Фінляндії почав будувати «Північний потік-2».

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-19 02:47 :12