Новини » Світ 5 вересня, 2018, 8:18
ЄС має визнати реалістичні перспективи членства України, Молдови та Грузії, – глава МЗС Латвії
Фото: Getty Images/Global Images Ukraine
Фото: Getty Images/Global Images Ukraine

ЄС має визнати європейські амбіції країн-лідерів Східного партнерства, озвучивши реалістичний термін, коли ці країни можуть отримати членство у Євросоюзі.

Таку думку під час 28-го економічного форуму у місті Криниця-Здруй (Польща) висловив голова МЗС Латвії Едгар Рінкевіч, повідомляє «ЄП».

«Варто визнати очевидне, такі країни як Україна, Молдова та Грузія добровільно вибрали для себе європейський шлях. Вони прагнуть до членства у ЄС та готові йти цим шляхом. Саме тому завданням для ЄС має стати відповідь на ці прагнення. ЄС має визнати перспективи членства цих країн, та озвучити реалістичний термін їхнього вступу»,- заявив він.

Оцінюючи виклики, які стоять перед ЄС, латвійський міністр назвав потребу збереження єдності у питанні санкцій проти РФ та єдиної позиції у діалозі із США.

«Ще один – надзвичайно важливий – виклик – це Brexit. ЄС має зробити все можливе, щоб утримати Велику Британію якнаймога ближче до Європи. Це завдання має бути ключовим у найближчий перспективі», – додав він.

Ще один ризик для Європи, який з’явиться найближчим часом – майбутні вибори до Європарламенту. «Ми бачимо розчарування у ЄС і це може відобразитися у цьому голосуванні. Цього не можна допустити! Ми маємо вже зараз стимулювати людей піти на ці вибори, щоб їх не виграли критики ЄС», – додав міністр.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-02-23 10:28 :33