Новини » Політика 5 вересня, 2018, 21:20
Як справжні кандидати в Президенти використовуватимуть «технічних», – версія Тараса Чорновола
ZIK
ZIK

На президентських виборах буде багато «технічних кандидатів»: «основні кандидати» платитимуть за «розкрутку» «технічних» для того, щоб ті обливали брудом їхніх опонентів.

Про це в ефірі програми Vox  populi на телеканалі ZIK заявив політолог Тарас Чорновіл.

Політолог зауважив, що на президентських виборах не може бути жодних блоків, а лише поступка кандидатів на користь інших. Водночас він сумнівається у готовності когось із кандидатів піти на такий крок.

Тарас Чорновіл спрогнозував зміну «тональності» ближче до президентських виборів. З його слів, до цього часу всі «воювали» проти чинного Президента Петра Порошенка. «А зараз уже бачимо – Тимошенко проти Гриценка, Гриценко проти Тимошенко, ще додалася інтрига. Буквально через два-три місяці почнуть всі проти всіх», – прогнозує політолог.

На думку Тараса Чорновола, про об’єднання, ймовірно, заявлять «маргінальні кандидати», у яких фізично не буде 2,5 млн грн, які потрібно внести як заставу.

«Насправді в нас буде досить великий список кандидатів. Абсолютна більшість із них 100% непрохідні. Не на 90% і не на 80%, а на 100%. Усі розуміють, що є певна кількість людей, які є фаворитами. Є люди, які щось міняють, а є люди, які імітують ці зміни», – зазначив Тарас Чорновіл та додав, що буде багато «технічних кандидатів».

Політолог продовжив, що «основні кандидати» платитимуть за «розкрутку» «технічних» для того, щоб ті обливали брудом їхніх опонентів. А ось об’єднання, зауважив Тарас Чорновіл, розпочнуться перед парламентськими виборами.

«Хоча найцікавіше буде після парламентських виборів, коли буде створюватися коаліція. Я боюся, що ми там побачимо дуже неприродні деякі коаліції», – зазначив Тарас Чорновіл.

Нагадаємо, як свідчать дані опитувань Фонду демократичних ініціатив імені Ілька Кучеріва спільно з соціологічною службою Центру Разумкова, проведені у серпні цього року, 17,8% респондентів, які мають намір брати участь у виборах Президента, готові голосувати за Юлію Тимошенко. Далі йдуть Анатолій Гриценко – 8,4%, Петро Порошенко – 7,9%, Вадим Рабінович – 6,7%, Юрій Бойко – 6,4%, Володимир Зеленський – 6,1%, Олег Ляшко – 5,8%, Святослав Вакарчук – 5,6%. 15,5% опитаних важко відповісти.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-22 05:05 :30