live
Новини » Події 105

Військові сапери ООС розміновують Новолуганське

Поблизу селища Новолуганське Бахмутського району на Донеччині розпочалась перевірка та розмінування місцевості, де заплановано проведення ремонтних робіт на інженерних мережах.

Про це повідомляє прес-центр ООС.

«Для перевірки місцевості на наявність вибухонебезпечних предметів було направлено групу розмінування зі складу Об’єднаних сил. Прибувши на місце, військові сапери обгородили та позначили безпекову зону, зону проведення робіт, ділянку для збору знайдених вибухонебезпечних предметів. Рішення про початок робіт у цій місцевості було прийнято напередодні, під час зустрічі командувача об’єднаних сил генерал-лейтенанта Сергія Наєва з представниками громади та органів місцевого самоврядування селища Новолуганське», – йдеться у повідомленні.

Однією з основних проблем, озвучених на зустрічі, стали труднощі в ремонті водогону, який сполучає каналізаційний колектор населеного пункту з очисними спорудами неподалік від селища. Прорив стався на замінованій ділянці в кількох сотнях метрів від позицій російських окупаційних військ.

 

Loading...
Loading...
Loading...