середа, 5 вересня, 2018, 12:07 Політика
В Ізмаїлі стартували перші українсько-румунські навчання військових «Riverine -2018»
Українсько-румунські військові морські навчання «Riverine -2018». Фото: facebook.com/navy.mil.gov.ua
Українсько-румунські військові морські навчання «Riverine -2018». Фото: facebook.com/navy.mil.gov.ua

Учора, 4 вересня, в Ізмаїлі Одеської області стартували українсько-румунські військові морські навчання «Riverine -2018».

Про це повідомляє прес-центр Командування ВМС ЗС України.

 

Метою навчань є відпрацювання спільних дій багатонаціональних катерних тактичних груп для підвищення їх взаємосумісності та спроможностей проведення операції з безпеки на річці Дунай.

На церемонію відкриття маневрів прибули представники командування Військово-морських сил ЗС України, Державної прикордонної служби України, Морських сил та берегової охорони Румунії, а також органів державної влади.

«Такі двосторонні українсько-румунські навчання «Riverine -2018» ми проводимо вперше. Вони спрямовані на зміцнення регіональної безпеки та покращення взаємодії між флотами України і Румунії, – зазначив заступник начальника управління бойової підготовки командування ВМС ЗС України капітан 1 рангу Андрій Куриленко. – Ці маневри дозволять нам підтримувати стабільність у регіоні, якісно тренувати сили та запроваджувати стандарти взаємодії між військовими моряками, – додав він».

Українські й румунські військові моряки та прикордонники впродовж трьох днів відпрацьовуватимуть тактичні елементи за стандартами НАТО в складі багатонаціональних катерних тактичних груп та підвищать взаємосумісність катерів флотів та берегової охорони двох країн з питань висвітлення надводної обстановки на річці Дунай, тактичного маневрування і проведення доглядових операцій.

Навчання проходитимуть на ділянці річки Дунай від м. Ізмаїл (Україна) до м. Бреїла (Румунія) та триватимуть до 6 вересня 2018 року.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-22 09:01 :04