Новини » Регіони 5 вересня, 2018, 11:17
«Укрзалізниця» хоче закрити десять залізничних станцій на Закарпатті

Голова Закарпатсько ОДА Геннадій Москаль категорично заперечує можливість закриття для виконання вантажних операцій десяти залізничних станцій на території області.

Так він відреагував на лист Ужгородської дирекції залізничних перевезень ПАТ «Українська залізниця» з проханням дати дозвіл на закриття станцій Великий Березний, Жорнава, Есень, Кольчино, Чорнотисів, Рокосів, Боржава, Буштино, Тячів та Солотвино, аргументуючи це оптимізацією роботи транспорту та зменшенням збитків для залізниці, – йдеться в повідомленні на офіційному сайті голови Закарпатської ОДА Геннадія Москаля.

«Із Києва до нас постійно надходять звернення з вимогами оптимізувати, скоротити чи закрити бюджетні установи в галузі освіти, медицини, соцзахисту тощо, – заявляє Г. Москаль. – Однак ми чи не єдина з областей України, де кількість населення не скорочується, а збільшується, тому за останні три роки не скоротили жодну установу. Навпаки – відкриваємо нові школи, дитсадки, амбулаторії.  Ми неодноразово зверталися в Київ із проханнями відновити повноцінну роботу міжнародного аеропорту «Ужгород», оскільки на місцевому рівні зробити це неможливо. А у відповідь отримуємо тільки обіцянки. Тому Закарпатська облдержадміністрація категорично проти закриття будь-яких виробничих об′єктів на території області, в першу чергу, інфраструктурних».

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-03-22 09:55 :37