«Укрнафта» збільшила виплату податків: за вісім місяців – понад 10 млрд грн

За вісім місяців 2018 року ПАТ «Укрнафта» сплатило податків на суму 10,03 млрд грн, включно з виплатами в рахунок погашення простроченого податкового боргу.

Про це повідомили у прес-службі ПАТ «Укрнафта».

У 2018 році компанія, яка входить до п’ятірки найбільших платників податків України, збільшила виплату податків. Для порівняння, упродовж 2017 року компанія виплатила 10,2 млрд грн, а в 2016 – 8,1 млрд грн.

Як ідеться у повідомленні, «Укрнафта» продовжує виплачувати податковий борг одночасно зі сплатою всіх поточних податкових зобов’язань. За 8 місяців 2018 року компанія сплатила 1,03 млрд грн в рахунок погашення простроченого податкового боргу. Консервативний план передбачає повернення 1,2 млрд грн податкового боргу до кінця 2018 року.

«Ризиками для погашення податкового боргу залишаються спроби блокування спецдозволів з боку регуляторних органів, а також проблеми в системі державних аукціонів з продажу нафти, через які «Укрнафта» реалізує нафту та конденсат», – зауважили у компанії.

Нагадуємо, що на кінець першого півріччя 2018 року прострочений податковий борг ПАТ «Укрнафта» становив 11,05 млрд грн. Цей показник включає прострочену заборгованість самої компанії та її структурних підрозділів. Підхід «Укрнафти» до обліку податкового боргу відповідає чинному законодавству та узгоджується з рекомендаціями незалежного зовнішнього аудитора. Переважна його частина сформувалась впродовж 2014-2015 років до зміни менеджменту компанії.

Як повідомляли раніше, за сім місяців 2018 року «Укрнафта» сплатила до бюджетів усіх рівнів 4,3 млрд грн рентних платежів.

Loading...