Новини » Політика 5 вересня, 2018, 8:40
Україна ініціює створення міждержавної контактної групи для боротьби зі «злодіями в законі»

На зустрічі першого заступника голови Національної поліції України В’ячеслава Аброськіна з головою Національної поліції Туреччини Джелалом Узулкаєм було обумовлено створення спільно з іншими країнами міждержавної контактної групи для боротьби зі «злодіями в законі».

Про це повідомляє прес-служба Міністерства внутрішніх справ України.

«Контактна група (для боротьби з оргзлочинністю – ІФ) буде створена між чотирма країнами – Україною-Туреччиною-Азербайджаном-Грузією», – йдеться в повідомленні на сайті відомства у вівторок.

Під час двосторонніх переговорів сторони також обговорили питання співпраці у правоохоронній сфері, боротьбу з оргзлочинністю і злодіями в законі, а також продовження методичної та матеріально-технічної допомоги з розвитку Нацполіції.

«Для України важливо продовжувати співпрацю з Туреччиною в боротьбі з транскордонною організованою злочинністю і «злодіями в законі». Важливо, що в цьому питанні ми маємо спільне бачення – тільки жорсткі кроки», – заявив В.Аброськін.

Крім того, сторони домовились, що вже в жовтні 2018 року група українських поліцейських поїде на навчання до Республіки Туреччина.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-23 02:20 :49