У Росії вже бісяться через гасло «Слава Україні» на футболках української збірної

ffu.ua

Член виконавчого комітету Російського футбольного союзу Ігор Лебедєв розкритикував форму збірної України в ефірі радіостанції «Говорить Москва».

«У нас немає прикладів, щоб на футбольній формі гравців тієї чи іншої країни національної команди наносилися якісь гасла. Там є цілком певний набір речей, які можуть бути нанесені. Це назва країни, прізвища гравця, його номер і герб країни, але ніяких гасел на футбольній формі не передбачено. Я вважаю, що комітет відповідний ФІФА або УЄФА повинен розглянути це.

Мова про те, що політика і спорт несумісні, йде кожен день. Але, тим не менше, ми бачимо, що, на жаль, все одно політика вторгається в усі сфери нашого життя, в тому числі і в спорт», – сказав Лебедєв.

Відзначимо, що білоруський сайт «Прессбол» помітив, що з приводу заборони гасел на формі Лебедєв лукавить – на офіційній формі збірної Росії на чемпіонаті світу-2018 від компанії «Адідас» був розміщений лозунг «Разом до перемоги». Головне, щоб всі написи і принти на формі були узгоджені і затверджені ФІФА / УЄФА, пише ua-football.com.

У Росії поскаржилися в ФІФА і УЄФА на гасло Слава Україні на футболках української збірної - изображение 1

Нагадаємо, що твердження про «спорті поза політикою» також не виконуються ФІФА і УЄФА, які розводять при жеребкуваннях збірні України та Росії, а також Азербайджану і Вірменії, як і клуби з цих країн в єврокубках.

 

Loading...