Новини » Суспільство 5 вересня, 2018, 15:48
У Польському Любліні відбудеться VII Конгрес Ініціатив Східної Європи

VII Конгрес Ініціатив Східної Європи «Люблін 1918-2018. Надихає нас свобода» відбудеться 24-25 вересня 2018 року в Любліні. Як і кожного року, участь у ньому візьмуть теоретики та практики транскордонної співпраці, експерти, аналітики, працівники органів місцевого самоврядування, політики та журналісти з країн-членів Східного партнерства.

На цьогорічному Конгресі Ініціатив Східної Європи мова піде про будування довготривалих стосунків регіональної співпраці держав Центральної та Східної Європи в контексті 100-літньої традиції незалежності, громадськості та свободи.

На 2018 рік припадає 100 річниця відновлення незалежності Польщі. Пам’ять про новий міжнародний порядок і відновлення суб’єктивності держав є досконалою нагодою для дискусії про майбутнє сучасної Європи, її тотожності та викликів, з якими треба боротися, а також про потребу зміцнення інтеграції та співпраці. Важливим елементом дискусії будуть також панелі про регіональні партнерства, транскордонне та регіональне співробітництво.

Конгрес Ініціатив Східної Європи – це кількадесят годин дискусії, які поділені на паралельні тематичні лінії. В минулорічному Конгресі участь взяли понад 1200 осіб.

Цьогоріч дискусії відбудуться в 10 програмних лініях (зокрема: Локальна демократія, Регіональне партнерство, Інновації та бізнес, Мобільність, Спадщина і примирення, Рівність, Наука та освіта, Культура, Туризм). В рамках Конгресу відбудеться також Форум партнерів, завдяки якому активно підтримають процес створення мереж інституцій та організацій Європейського Союзу та Східного партнерства. Презентація можливостей фінансування партнерських проектів відбудеться під час Біржі грантодавців, яка має на меті допомогти підвищити рівень знань у сфері можливостей використання доступних зовнішніх джерел фінансування. Під час цієї події зацікавлені особи будуть мати змогу безпосереднього контакту з грантодавцями, які відповідатимуть на всі запитання, пов’язані з отриманням коштів.

Програма події – на сайті Конгресу: www.kongres.lublin.eu/program-wydarzenia.

Реєстрація до участі в Конгресі відбувається на сайті:  www.kongres.lublin.eu/rejestracja.

Реєстраціна форма буде доступною до 14 вересня 2018 року.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-26 14:37 :43