середа, 5 вересня, 2018, 15:53 Львів
У Перемишлянському районі люди нарікають на поганий стан внутрігосподарських доріг

Учора, 4 вересня, заступник голови Перемишлянської РДА І. Шалапський разом з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації і держустанов провели виїзд до Ланівської сільської ради.

Під час спілкування із посадовцями мешканці населених пунктів, що входять до Ланівської сільської ради, мали змогу на місці отримати відповіді на запитання та роз’яснення щодо вирішення проблем. Однією із них люди вважають поганий стан внутрігосподарських доріг.

Під час зустрічі порушували питання раціонального використання земель сільськогосподарського призначення, заборони спалення сухої трави, благоустрою населених пунктів та вивіз ТПВ, про реформу в освітній галузі.

Окрім цього, йшлося про необхідність забезпечення виконання вимог Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу», підписання декларацій із медиками та придбання ліків за програмою «Доступні ліки».

Присутніх цікавило питання участі у проекті «Рука допомоги», який впроваджується міністерством соціальної політики України за підтримки світового банку, – повідомив власкор IA ZIK з посиланням на відділ організаційної роботи та інформаційної діяльності апарату РДА.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-20 03:40 :40