Новини » Спорт 74 Читать эту новость на русском

У Харкові завершився етап Кубку Європи-2018 з бадмінтону

noc-ukr.org

Упродовж п’яти днів у Харкові відбувся етап Кубку Європи-2018 з бадмінтону – міжнародний турнір RSL Kharkiv International – 2018.

Участь у змаганнях взяли близько 200 спортсменів з 34 країн світу. Найсильнішим складом виступили й українські спортсмени, в тому числі харків’яни, які завоювали в рідних стінах три бронзові медалі, повідомляє офіційний сайт НОК України.

У чоловічій одиночній категорії бронзовим призером став Артем Почтарьов. Харків’янин здолав суперників з Голландії та Індії, але у півфіналі поступився 21:19, 10:21, 11:21 чеху Яну Лоуду, який у підсумку посів перше місце.

У змішаній парній категорії третє місце посіли Валерій Атращенков та Єлизавета Жарка. На шляху до медалі вони перемогли суперників з Чехії, потім – українську пару Артем Почтарьов та Наталя Войцех, після чого здолали бадмінтоністів з Індії. Валерій та Єлизавета були близькі до виходу в фінал, але поступилися польському дуету Павел Сміловський та Магдалена Свірчинська з рахунком 21:16, 21:23, 20:22. У підсумку харків’яни розділили третє місце з ще однією чеською парою. Їх суперники по півфіналу – поляки – здобули срібні нагороди, поступившись у фіналі спортсменами з Індії – Саурабх Шармі та Анушці Паріх.

Ще одну бронзову медаль харківські бадмінтоністи здобули в парній жіночій категорії. Олена Прус разом з бадмінтоністкою з Миколаєва Юлією Казаріновою дісталася півфіналу, перемігши суперниць з Угорщини, України та Індії. Потрапити у фінал українкам завадили майбутні переможці турніру – шведські бадмінтоністки Аманда Хогстром і Клара Ністад, які здобули перемогу 21:8, 21:11.

Також переможцями харківського етапу Кубка Європи стали: Озге Байрак – з Туреччини (в одиночній жіночій категорії) та Кугу Гарг і Нінгші Блок Хазаріка – в чоловічій парній категорії.

Під час церемонії нагородження Анатолій Бабічев передав вітання від глави ХОДА Юлії Світличної та разом з президентом Федерації бадмінтону України Олексієм Дніпровим нагородив переможців і призерів змагань.

 

 

Loading...
Loading...
Loading...