Новини » Львів 5 вересня, 2018, 9:54
У Дрогобичі міськвиконком затвердив етичний кодекс посадових осіб

У Дрогобичі виконавчий комітет міської ради затвердив етичний кодекс посадових осіб виконавчих органів.

Про це повідомив власкор IA ZIK з посиланням на прес-службу міськвиконкому.

Кодекс встановлює основні вимоги до поведінки посадових осіб.

Кодексом регламентовано загальні обов’язки щодо створення та підтримки позитивного іміджу посадової особи, професіоналізму, лояльності, відкритості та гласності, відносин з громадянами, виконання доручень, толерантності та неупередженості, запобігання корупції та конфлікту інтересів, використання майна громади та інформації. Також кодексом передбачено гарантії виконання загальних обов’язків посадових осіб та відповідальність за їх невиконання.

За словами заступника міського голови, керуючого справами виконкому Володимира Коцюби, кодекс сприятиме здійсненню завдань, поставлених громадою міста перед виконавчим комітетом міської ради, розширенню можливостей впливу громадськості на оцінку і якість діяльності посадовців виконавчих структур міської ради.

«Етичний кодекс посадових осіб виконавчого комітету Дрогобицької міської ради прийнято вперше, – зазначив Володимир Коцюба. – Цей документ регламентує поведінку, обов’язки та відповідальність службовців, стимулюватимемо їх до підвищення професіоналізму, що, своєю чергою, покращить якість надання послуг громаді міста».

Ознайомитися з етичним кодексом посадових осіб виконавчих органів можна на Інтернет-порталі Дрогобицької міської ради.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-20 17:50 :40