Новини » Світ 5 вересня, 2018, 5:05
У Білому домі вихід нової книги про Трампа назвали «сфабрикованими історіями»

Прес-секретар Білого дому Сара Сандерс, коментуючи майбутній вихід книги журналіста Боба Вудворда Страх: Трамп у Білому домі, заявила, що левова частка матеріалів, викладених у ній, є домислами.

Про це повідомляє Новое время з посиланням на CNBC.

«Ця книга – не що інше, як сфабриковані історії, розказані багатьма колишніми незадоволеними співробітниками, які сказали всяке, щоб президент виглядав погано», – заявила Сандерс.

За її словами, демократи і їх союзники розуміють, що політика Трампа працює, і «з таким успіхом його ніхто не зможе перемогти» на президентських виборах у 2020 році.

У свою чергу глава апарату Білого дому Джон Келлі спростував написану про нього в книзі історію про те, що він у розмові з колегами називав Трампа «ідіотом».

«Припущення про те, що я коли-небудь називав президентом ідіотом, не вірне», – сказав він, додавши, що у них з Трампом склалися «неймовірно відверті і міцні відносини».

Келлі наголосив, що він прихильний президенту, його політичному порядку і Сполученим Штатам.

«Це ще одна жалюгідна спроба зганьбити людей поруч із президентом Трампом і відвернути (громадськість) від безлічі успіхів адміністрації», – вважає Келлі.

Нагадаємо, 4 вересня на сайті газети The Washington Post було опубліковано уривки з книги Боба Вудворда Страх: Трамп у Білому домі, яка ще не вийшла з друку. В анонсі до книги йдеться, що вона розкриває «безпрецедентні деталі жалюгідного життя в Білому домі при президенті Дональді Трампі».

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-18 14:46 :37