Новини » Політика

«Треба давно посадити» – нардеп Купрій бачить Гройсмана і Продана у в’язниці

ZIK

Володимира Гройсмана і Мирослава Продана треба було вже давно посадити у в’язницю. Гройсмана – за його фальшивий диплом, Продана – за контрабанду.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK заявив народний депутат Віталій Купрій.

Як повідомлялося, виконувач обов’язків Державної фіскальної служби Мирослав Продан звільнився за власним бажанням.

За словами гостя, уряд вирішив оголосити конкурс на посаду голови Державної фіскальної служби. Продан планує брати у ньому участь, і саме для цього він пішов з посади.

«І Гройсмана за його фальшивий диплом, і Продана треба посадить у в’язницю. Я про це постійно заявляю. Те, що вони кажуть, що боряться з контрабандою – це абсолютно не відповідає дійсності. Якби вони не хотіли його зупинити, кругляк далі ходить на Європу. Я був у прикордонних областях, і повсюдно є скарги на такі речі. Тому довіри до цих людей немає», – розповів народний депутат.

На переконання пана Купрія, посадовці намагаються розіграти карту, що, мовляв, Продан сам склав повноваження, а потім хочуть провести контрольований конкурс.

«Вибачте, скільки вони вже понапроводили конкурсів? Коли потім розбираєшся, як вони проводились, і чиї інтереси представляють переможці, то виявляється, що це все імітація. Я не вірю в такі конкурси», – констатував народний обранець.

Водночас ведучий зауважив, що ходили чутки, що проти Продана готуються кримінальні справи. У відповідь нардеп зауважив, що Продана потрібно посадити за контрабанду.

«Уже відомо, що 5 мільярдів доларів на рік – це контрабанда. Вони нам розповідають, що збільшили надходження за останній рік на 10 мільярдів гривень. Тобто це 20%, а куди ділося 80%? Розсунули по кишенях», – констатував Віталій Купрій.

Loading...