Новини » Світ 5 вересня, 2018, 16:21
Тереза Мей заявила, що виконавці отруєння у Солсбері є офіцерами ГРУ РФ
Олександр Петров і Руслан Боширов
Олександр Петров і Руслан Боширов

Росіяни Олександр Петров та Руслан Боширов, яких британські слідчі підозрюють у виконанні отруєння в Солсбері, є офіцерами ГРУ – військової розвідки РФ.

Про це заявила прем’єр-міністр Великої Британії Тереза Мей під час виступу у парламенті, посилаючись на Sky News повідомляє «Європейська правда».

«На підставі даних розвідки уряд дійшов висновку, що дві особи, імена яких назвали поліція та прокуратура, є офіцерами російської військової розвідки, також відомої як ГРУ. ГРУ – це високодисциплінована організація з добре налагодженим ланцюгом командування. Отже, це не було випадковою операцією. Вона майже напевне була схвалена поза межами ГРУ на вищому рівні російської держави», – сказала Мей.

Британська прем’єрка також заявила, що після отруєння Росія розпочала кампанію з дезінформації.

«Вони навіть заявили, що це я винайшла «Новичок». Спроби Росії приховати правду лише підкріплюють їхню вину. Тільки Росія мала технічні можливості, операційний досвід і мотив для проведення нападу», – сказала Мей.

Раніше повідомлялося, що британські прокурори вважають причетними до отруєння колишнього співробітника російських спецслужб Сергія Скрипаля та його дочки Юлії двох росіян – Олександра Петрова і Руслана Боширова. 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-22 05:05 :13