Новини » Світ 5 вересня, 2018, 12:41
Сійярто звинуватив ЄС у лицемірській політиці
Міністр закордонних справ Угорщини Петер Сіярто. Фото: EPA-EFE/OLIVIER HOSLET
Міністр закордонних справ Угорщини Петер Сіярто. Фото: EPA-EFE/OLIVIER HOSLET

Міністр закордонних справ Угорщини Петер Сійярто назвав європейську політику лицемірською. Яскравим прикладом цього стала ситуація щодо України та «Північного потоку-2».

Про він розповів під час 28-го економічного форуму у місті Криниця-Здруй (Польща), передає «Українська правда».

«Нас часто критикують, офіційно – через те, що наша політика суперечить загальноєвропейській. Але насправді – через те, що ми суперечимо практиці лицемірства, яке так поширене у ЄС. Я можу багато говорити про лицемірство у міграційній політиці. Але дозвольте нагадати інший випадок. ЄС заявив, що допомагає Україні, заради цього було скасовано будівництво одного газогону. Але, коли виникла потреба у «Північному потоці», виявилося, що це можливо і не є порушенням. Що це, як не лицемірство?» – заявив Сійярто.

Додамо, з кінця 2019 року газотранспортний коридор «Північний потік-2» повинен транспортувати близько 55 млрд кубометрів російського природного газу щорічно з РФ через Балтійське море до Німеччини.

Супротивники проекту – у тому числі Польща, країни Балтії, Україна, Молдова, США та Данія – стверджують, що «Північний потік-2» збільшить залежність ЄС від «Газпрому», який вже постачає близько третини об’ємів газу в ЄС.

Київ вважає, що Росія обов’язково припинить транзит газу територією України до Європи в разі побудови газопроводу.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-03-19 05:58 :15