Новини » Суспільство 5 вересня, 2018, 6:57
Сенцов написав листа російським правозахисникам: просить не робити «неправильних рухів»
Олег Сенцов. Фото: Антон Наумлюк
Олег Сенцов. Фото: Антон Наумлюк

Політв’язень Олег Сенцов написав листа російським правозахисникам Миколі та Тетяні Щурам. Лист, який Сенцов написав 29 серпня, росіяни отримали 4 вересня.

Про це правозахисниця Тетяна Щур повідомила у Facebook - повідомляє Громадське.

«Прийшов лист від Олега від 29 серпня. Дуже швидка відповідь, тому що наш з Миколою Щуром лист він отримав теж 29-го», – написала вона.

Щур зазначила, що працює система «ФСИН-письмо» – система електронних листів ув’язненим в РФ.

«Про здоров’я він нічого не пише, але, як завжди, пише, що не треба за нього хвилюватися. Загалом, все, як завжди. Але ось, що важливо. Він дякує всім, хто йому допомагає, особливо всім, хто робить щось для тих, за чиє звільнення, він, власне і бореться», – написала правозахисниця.

Вона також додала, що Олег Сенцов просить не робити «невірних рухів», не порадившись з ним.

До прикладу, мешканка Одеси 1,5 місяці тому надіслала Сенцову бандероль з газетами. Оскільки за вимогами в’язниці бандероль можна посилати лише раз у 3 місяці, наступну бандероль Олег Сенцов зможе отримали лише через вказаний термін.

14 серпня Олега Сенцова відвідала у колонії російська правозахисниця Зоя Свєтова. Вони розмовляли з Олегом в його палаті. Питання обміну вони не обговорювали, однак, на думку Свєтової, він на це сподівається.

У розмові з правозахисницею. Сенцов назвав свій стан передкритичним.

8 серпня сестра політв’язня Наталя Каплан повідомила, що стан Сенцова важкий: він не може ходити, також йому не передають листи.

Як повідомлялося, під час останньої зустрічі канцлер ФРН Ангела Меркель та президент РФ Володимир Путін обговорили питання звільнення Сенцова.

В Адміністрації президента РФ заявили, що для помилування Сенцов має сам написати прохання Путіну.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-14 08:50 :24