середа, 5 вересня, 2018, 6:33 Світ
Розвідка США не вірить обіцянкам Кім Чен Ина згорнути ядерну програму
Лідер КНДР Кім Чен Ин. Фото: twitter.com/nknewsorg
Лідер КНДР Кім Чен Ин. Фото: twitter.com/nknewsorg

Американські спецслужби скептично сприймають обіцянки Пхеньяна закрити свою програму створення ядерної зброї.

Про це заявив, виступаючи у вівторок на конференції із питань безпеки у Вашингтоні, директор національної розвідки США Деніел Коутс, інформує УНН.

Він поставив під сумнів те, що КНДР дійсно взяла на себе зобов’язання по денуклеаризації. «Я беру слово «зобов’язання» в лапки», – підкреслив Коутс, коментуючи дану тему.

Як при цьому зазначив глава національної розвідки США, він не в змозі підтвердити, що КНДР зробила багато кроків по денуклеаризації. Лідер КНДР Кім Чен Ин «розглядає ядерні озброєння як ключ до виживання режиму» в Пхеньяні і користується ними «як важелем впливу, щоб реалізувати... довгострокові стратегічні амбіції», стверджував Коутс, який офіційно вважається координатором діяльності всіх 16 американських розвідувальних відомств.

Також Коутс стверджує, що КНДР і деякі інші держави намагаються розробити нові види бактеріологічної зброї. «Ми уважно стежимо за розробкою біологічної зброї, а також за ареною біотехнологій. Ми знаємо, що у деяких країн, таких як КНДР, є давній інтерес до розробки нових або більш сильнодіючих засобів. І ми очікуємо, що інтерес в цій сфері буде зростати», – заявив він.

«У сукупності цей розвиток подій означає важливу еволюцію природи ландшафту загроз. Ми у розвідувальному співтоваристві повинні продовжувати зберігати пильність», – додав представник керівництва американських спецслужб.

Нагадаємо, постійний представник США при Організації Об’єднаних Націй Ніккі Хейлі заявила, що РФ і КНР створюють перешкоди для досягнення денуклеаризації КНДР.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-17 05:26 :17