середа, 5 вересня, 2018, 16:01 Світ
Поліція показала маршрут підозрюваних в отруєнні Скрипалів
Олександр Петров і Руслан Боширов
Олександр Петров і Руслан Боширов

Британська поліція оприлюднила фотографії з камер спостереження двох росіян, яких вважають виконавцями отруєння Сергія та Юлії Скрипалів у Солсбері.

Як повідомляє Sky News, поліція відстежила маршрут пересування Олександра Петрова та Руслана Боширова 3-го та 4-го березня.

Петрова та Боширова зафіксували в аеропорту «Гетвік» о 16:22 в п’ятницю, 2 березня.

Пізніше підозрюваних можна побачити на залізничній станції Солсбері, де вони сідають на поїзд до Лондона о 16:11 в суботу, 3 березня.

Пізніше цих двох чоловіків зафіксували на залізничному вокзалі Солсбері о 11:48 ранку в неділю, 4 березня. Через десять хвилин – о 11:58 – їх бачать на Уілтон-Роуд в Солсбері, за кілька хвилин до нападу.

Потім чоловіків бачать о 13:05 на Фішертон-стріт у центрі Солсбері, вони прямують до залізничної станції. Через три хвилини підозрюваних знову фіксують на Фішертон-стріт.

У 13:50 Боширов і Петров потраплять на камери спостереження на залізничній станції Солсбері, повертаються поїздом назад до Лондона.

Пізніше підозрювані проходять паспортний контроль у лондонському аеропорту «Хітроу» о 19:28 в неділю, 4 березня.

Британські правоохоронці стверджують, що мають цілком достатньо доказів для звинувачення цих двох російських громадян у застосуванні нервово-паралітичної речовини «Новічок» у місті Солсбері.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-21 05:02 :38