Новини » Події 286

Об’єднані сили показали, що небо над Приазов’ям захищене

Фото: facebook.com/pressjfo.news

Днями в частинах та підрозділах авіації та протиповітряної оборони Об’єднаних Сил за наказом Командувача генерал-лейтенанта Сергія Наєва провели комплексне тренування чергових сил, відпрацьовуючи захист в напрямку Азовського моря.

Про це повідомила прес-служба Операції об’єднаних сил.

 

 

До тренування залучили сили та засоби винищувальної, штурмової, транспортної авіації Повітряних сил, армійської авіації Сухопутних військ, частини та підрозділи зенітних ракетних військ, Протиповітряної оборони, підрозділи Радіотехнічних військ (РТБ), сили Радіоелектронної боротьби (РЕБ) та розвідки Повітряних Сил.

Під час тренування відпрацьовували низку завдань. Основні з них – це ведення радіолокаційної розвідки, прорив системи ППО, нанесення ударів штурмовою авіацією по визначених надводних та морських цілях в умовах інтенсивного застосування засобів ППО та РЕБ, перехоплення та знищення винищувальною авіацією повітряних цілей, знищення повітряних цілей підрозділами ЗРВ Об’єднаних сил. Під час тренування авіація Об’єднаних сил діяла з основних та оперативних аеродромів із відпрацюванням питань розосередження. Мета тренування досягнута, всі завдання особовим складом виконані, – йдеться в повідомленні.

Loading...
Loading...
Loading...