Новини » Політика 5 вересня, 2018, 20:45
Нардеп Шинькович здивований «бутафорною» підтримкою Заходом України
ZIK
ZIK

Коли депутати прийняли мораторій на вивіз кругляка, з боку європейських та американських партнерів була «бутафорна» підтримка України. Від Європи було багато критики.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK заявив народний депутат України Адрій Шинкович.

Як повідомлялося, голова закарпатської ОДА Геннадій Москаль прокоментував доручення Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана Держаудитслужбі, ДФС, Держгеокадастру та Національній поліції перевірити лісові господарства на предмет незаконної вирубки лісу та контрабанди кругляка до ЄС, зазначивши, що встановлювати тих, хто запровадив схеми контрабанди лісу до країн ЄС, немає сенсу, оскільки вони давно відомі. 

Пан Шинкович заявив, що, на його думку, націоналізм, в першу чергу, має бути економічним – як розвиток внутрішнього споживчого ринку.

«Ви ж пам’ятаєте, як ми прийняли мораторій на вивіз кругляка. Скільки ми отримали від заходу? Якась «бутафорна» підтримка України з боку європейських та американських партнерів, на жаль. Скільки ми отримали від Європи критики і гасел «відпустіть сировину». Нашу сировину вивозять за копійки і привозять нам з української деревини високоякісні меблі, які коштують сотні тисяч гривень. Був законопроект зробити нульове ввізне мито на деревообробні верстати до п’яти років. Це справжній націоналізм, а не лише гасла», – переконаний гість програми.

Коментуючи результати опитування, яке було проведене на каналі, про те, чиї політичні ідеї близькі людям, більшість глядачів обрали націоналізм, і більш помірковані погляди виявились непопулярними, пан Шинкович сказав, що такий відсоток прихильності до ідей націоналістів пов’язує з потребою у справжніх патріотах і, можливо, в більш рішучих діях влади.

«Яскраво виражених демократів в Україні ніколи не було. Все одно всі дрейфували до соціальних поглядів, тому що це один із елементів популізму. Насправді найбільшими соціалістами у свій час була партія «Свобода», яка закликала саме до соціальних речей», – сказав нардеп.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-18 20:22 :10