Новини » Львів 5 вересня, 2018, 8:50
На Жовківщині ще 350 домогосподарств буде газифіковано

У Жовківському районі Львівської області збудували підвідний газопровід та газифіковують територію Лавриківської сільської ради.

Про це повідомив сьогодні, 5 вересня, власкор IA ZIK з посиланням на дані Жовківської РДА.

Учора, 4 вересня, голова Жовківської РДА Надія Щур провела нараду з питання будівництва підвідного газопроводу та стану виконання робіт з газифікації на території Лавриківської сільської ради.

У розмові взяли участь: перший заступник голови Жовківської РДА Любов Дунець, начальник відділу економічного розвитку і торгівлі Жовківської РДА Ольга Сторожук, начальник Жовківської районної газової служби Андрій Марков, голова Лавриківської сільської ради Михайло Жук, голова газового комітету с. Лавриків Василь Цубера, керівник ФГ «Дорошів» Михайло Блонський.

Мова йшла про те, що зараз уже завершено будівництво підвідного газопроводу на території Лавриківської сільської ради. Газопровід розділений на 2 ділянки: до села Бабії та до села Лавриків. На часі стоїть питання врізки та підключення 350 домогосподарств до вуличного газопроводу.

Посадовці також говорили про те, що необхідно провести комісійне обстеження та інвентаризацію виконаних робіт, згідно з проектом; перевірити шляхом огляду і випробування цілісність газопроводу, зварювання стиків і укладання труб. У випадку виявлення проектних змін чи відхилень слід провести зміни проекту та подати його на погодження, а виявлені недоліки ліквідувати.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-22 07:46 :20