Новини » Львів 5 вересня, 2018, 8:22
На Львівщині відбудеться молодіжний фестиваль «Бабине літо-2018»

До всесвітнього Дня туризму Яворівський національний природний парк традиційно проводить 29 вересня молодіжний фестиваль української туристичної пісні «Бабине літо», на який запрошує студентів.

Про це повідомив сьогодні, 5 вересня, власкор IA ZIK з посиланням на директора Яворівського НПП, заслуженого природоохоронця України Михайла Біляка.

З його слів, мета фестивалю – розвиток туризму на природоохоронних територіях, збереження та формування еко-культурного рівня молоді, популяризація  української туристичної пісні, створення престижу та позитивного іміджу регіону Розточчя.

Активну участь в цьому святі візьме студентська молодь навчальних закладів не тільки Львівщини, а й інших обласних центрів України.

«На фестивалі «Бабине літо-2018» звучатимуть туристичні, українські народні та авторські пісні у виконанні студентів. Крім цього, учасники в жартівливій формі розповідатимуть бувальщини «Про студентське життя». У спільну співочу родину усіх об’єднають переспіви біля ватри під акордеон та гітару.

Під час фестивалю відбудеться презентація навчальних закладів з метою ознайомлення учнівської молоді із напрямками підготовки за відповідними спеціальностями», – інформує заслужений природоохоронець України Михайло Біляк.

Довідка IA ZIK.

Фестиваль «Бабине літо» розпочнеться 29 вересня 2018 р., о 12:00.

Місце проведення: с. Верещиця Яворівського району Львівської області.

Працюватимуть виїзні заклади харчування.

До села Верещиці зі Львова, від Янівського цвинтаря (вул. Шевченка) курсує громадський транспорт.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-02-20 02:45 :17