Новини » Події 5 вересня, 2018, 0:15
Медики «ДНР» відмовилися надати спостерігачам ОБСЄ інформацію про постраждалих в кафе «Сепар»

У Донецьку медики відмовилися надавати спостерігачам ОБСЄ інформацію про осіб, які постраждали під час вибуху в кафе «Сепар» 31 серпня.

Про це повідомляється в звіті СММ за 3 вересня – інформують Українські Новини.

«Місія уточнювала повідомлення про осіб, які отримали поранення в результаті цього вибуху. 3 вересня в морзі Донецької обласної клінічної лікарні імені М. І. Калініна спостерігачам повідомили, що тіла Олександра Захарченка та іншого члена збройних формувань (члена особистої охорони Захарченка) були доставлені в морг зі смертельними пораненнями від вибуху. Того ж дня медперсонал Інституту невідкладної і відновної хірургії імені В. К. Гусака в Донецьку повідомив членам команди СММ, що після вибуху 31 серпня до них надійшли шість осіб з різними травмами від вибуху», – йдеться в повідомленні.

Також наголошується, що медичні працівники відмовилися надати будь-яку іншу інформацію. В цей же день медперсонал Донецької обласної клінічної лікарні імені М. І. Калініна відмовився надати команді СММ інформацію про осіб, які отримали поранення в результаті вибуху 31 серпня без дозволу керівників збройних формувань.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-21 17:51 :00