Новини » Економіка 5 вересня, 2018, 11:29
Короткий економічний огляд: Ринки, що розвиваються, – під тиском на тлі зростання долара
Фото: Getty Images/Global Images Ukraine
Фото: Getty Images/Global Images Ukraine

У вівторок акції на багатьох великих ринках у всьому світі впали, тоді як валюти країн з ринками, що розвиваються, також пішли вниз. Курс американського долара зріс, оскільки інвестори намагалися застрахувати себе, готуючись до ескалації торговельного конфлікту між Сполученими Штатами та Китаєм.

Ціни на нафту зросли через закриття двох бурових платформ у Мексиканській затоці напередодні тропічного шторму «Гордон».

На ринках, що розвиваються, акції та валюти були піддані додатковому тиску на тлі побоювань щодо інфляції у Туреччині, і після того, як економічні показники засвідчили, що у другому кварталі Південна Африка потрапила у пастку рецесії.

Доходи Міністерства фінансів США зросли, оскільки інвестори готуються до великих корпоративних боргових зобов’язань, а зменшення італійського боргу призводить до зменшення потреби у державному боргу США.

Період громадських обговорень пропозиції США щодо запровадження нових тарифів на китайські товари добігає завершення у четвер. Після завершення цього терміну, президент США Дональд Трамп може ввести додаткові мита на китайські товари, вартістю $ 200 млрд.

Торгівельні переговори між США та Канадою для пошуку альтернативної до НАФТА угоди у п’ятницю завершилися безрезультатно після того, як Трамп заявив Конгресу, що підпише двосторонній торговельний пакт з Мексикою.

«Я маю таке враження, що Трамп зосереджується на Мексиці, проте не має жодного бажання йти на компроміс з Канадою, Європою чи Китаєм», – сказав Марк Чандлер з приватної американської фінансової компанії Brown Brothers Harriman.

Промисловий індекс Доу-Джонса знизився на 88,02 пунктів, або на 0,34%, до 25,876.8, S & P500 втратив 11,15 пунктів, або 0,38%, та сягнув 2,890.37, а Nasdaq Composite знизився на 45,95 пунктів або на 0,57% до 8,063.59.

Індекс FTSEurofirst 300 знизився на 0,75%. MSCI World Index у країнах, що розвиваються, впав на 0,7%.

Щодо валют: південноафриканський ранд знизився на 2,7% по відношенню до долара, а Турецька ліра – на 1%.

Курс канадського долара по відношенню до американського долара також впав на 0,72 % на тлі нечітких прогнозів щодо торговельної угоди між Канадою та США.

Індекс ринків, що розвиваються, JPMorgan впав до найнижчої позначки, починаючи з травня 2017 року. Курси турецької ліри та мексиканського песо також знизилися відносно долара.

У вівторок ціни на нафту зросли після закриття двох нафтових платформ у Мексиканській затоці через підготовку до тропічного шторму Гордон.

Американські нафтопродукти подорожчали на 0.47% та сягнули $ 70.13 за барель, а вартість Brent в останнє становила $ 78.36.

International Business Times

Переклад з англійської Оксани Вергелес, для ІА ZIK

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-15 07:06 :52