Новини » Суспільство 5 вересня, 2018, 17:15
Книгу львівського автора про війну на Донбасі презентують у зоні ООС
Книга «Карателі», написана львівським журналістом, учасником АТО Владом Якушевим. Фото: Facebook
Книга «Карателі», написана львівським журналістом, учасником АТО Владом Якушевим. Фото: Facebook

Перша презентація книги «Карателі», написаної львівським журналістом, учасником АТО Владом Якушевим, пройде 13 вересня у прифронтовій Мар’їнці.

У книзі описуються події 2015-2016 років, що відбувались на ділянках фронту, яку захищала 14-та ОМБР, де Влад Якушев служив на посаді керівника прес-служби.

Але сам автор наголошує, що книга не стільки про війну, скільки про людей на війні. Як вони, залишивши мирні професії, опановують мистецтво війни, як змінюються при цьому їхнє світосприйняття, як міняються долі.

«Більшість подій, описаних у книзі, відбувались у Мар’їнці у 2015 та 2016 роках, тому історія книги повинна початись там, де все і сталося», – каже Влад Якушев.

Книга була надрукована видавництвом «ДІПА» (м. Київ).

Завдяки акції «Допоможи «Карателям» потрапити на фронт», автору вдалося за пільговими цінами викупити у видавництва 140 книг. Частина з них буде відправлена у військові підрозділи на передовій, частину автор особисто привезе у Мар’їнку, щоб безкоштовно вручити військовослужбовцям, які захищають місто, передати у школу та міську бібліотеку.

Зазначимо також, що перші глави з книги «Карателі» раніше вже були опубліковані у блозі Влада Якушева на сайті ІА ZIK.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-06-19 07:55 :26