Новини » Політика 5 вересня, 2018, 0:15
Головні питання поставлені, відверті відповіді отримані: посол Щерба про результати зустрічі Порошенка та Курца

Під час візиту федерального канцлера Себастьяна Курца до України та його зустрічі з Президентом Петром Порошенком відбулася відверта розмова, під час якої «головні питання були задані, відверті відповіді були отримані».

Про це заявив на своїй сторінці у Facebook Надзвичайний і Повноважний Посол України в Республіці Австрія Олександр Щерба - повідомляє Укрінформ.

«Ну що, після дещо сумного серпня вересень розпочався добре. Президент і канцлер мали можливість відверто поговорити, в тому числі тет-а-тет. Головні питання були задані, відверті відповіді були отримані. Федеральний канцлер засудив російську агресію і сказав чіткі слова по санкціях. В тому числі як головуючий в ЄС», – йдеться у повідомленні.

Щерба також зазначив, що особливо тішиться як посол з того, що за результатами зустрічі було проголошено рік культури України в Австрії та Австрії в Україні.

Він також нагадав, що під час зустрічей у Києві українська сторона подякувала австрійським землям та гуманітарним організаціям за запрошення українських дітей війни і допомогу на Донбасі. Федеральний канцлер оголосив про виділення додаткової гуманітарної допомоги. Президент України окремо подякував Pascale Vayer та австрійській організації KleineHerzen за проекти в Україні, додав Щерба.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-21 08:49 :15