Новини » Політика 5 вересня, 2018, 10:55
Глави МВС України і Туреччини домовились про співпрацю у боротьбі з тероризмом
Фото: МВС України
Фото: МВС України

Глава МВС України Арсен Аваков підписав з міністром внутрішніх справ Турецької Республіки Сулейманом Сойлу спільну декларацію щодо боротьби з тероризмом.

Про це повідомляє прес-служба МВС.

«Ми вдячні за ту підтримку, яку ви надаєте в нашій ситуації, за підтримку кримських татар, за вашу послідовну позицію щодо окупації Криму. Ми повністю поділяємо зусилля уряду Туреччини у боротьбі з тероризмом», – зазначив Арсен Аваков, додавши, що нещодавно Україна видала Туреччині двох громадян, які були членами терористичної організації.

«Ми підписали угоду між поліцією України і Туреччини. Ми будемо оперативно обмінюватися інформацією щодо боротьби з кримінальними елементами. І домовилися зайняти єдину позицію в Інтерполі», – зазначив очільник МВС.

Своєю чергою, міністр юстиції Туреччини Абдулхамід Гюль підкреслив, що Туреччина слідкує за ситуацією в Україні та підтримує її територіальну цілісність.

Фото: МВС України
Фото: МВС України

«Боротьба України за Крим є важливою для Туреччини. Можете розраховувати на нас, як на рівні ООН, так і на двосторонньому рівні. Продовжуватимемо співпрацювати з вами, надавати підтримку в контексті утримання кримського питання на міжнародній арені», – підкреслив Абдулхамідом Гюль.

Він зазначив, що Туреччина відслідковує ті зміни, які відбуваються в законодавстві України в контексті європейської інтеграції, в боротьбі з корупцією, перехід на безвізовий режим перетину кордону та інші зміни.

У МВС також нагадали, що Україна та Туреччина співпрацюватимуть у боротьбі із тероризмом, транснаціональною злочинністю та кіберзагрозами.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-17 19:18 :30