Новини » Політика 5 вересня, 2018, 16:42
Експерт озвучив можливу роль Вакарчука і Зеленського у президентській гонці
ZIK
ZIK

Володимира Зеленського щотижня показують по телебаченню, а Святослав Вакарчук збирає стадіони фанатів. Вони з‘являються на телеекранах, можливо, навіть частіше за Президента. Не виключено, що згодом їх може бути використано для шантажу у перемовинах з іншими кандидатами.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проекту «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK заявив директор Агентства моделювання ситуацій Віталій Бала.

На його думку, з точки зору комунікації з суспільством, серед кандидатів у президенти найвдаліше сьогодні працюють Юлія Тимошенко та Петро Порошенко.

«Наприклад, у Анатолія Гриценка я бачив доволі претензійні та специфічні «месиджі» на білбордах. Не зовсім зрозуміло, хто з ним працює і радить робити такі речі», – каже експерт.

Він переконаний, що в цій ситуації важливо, аби між політиками була конкуренція змістів і пропозицій, а не просто якихось заяв.

«Я погоджуюсь з думкою , що це все старі методички. До речі, саме тому в деяких політиків і не ростуть рейтинги, адже вони діють за старими правилами. Ситуація в країні змінилась. До слова, так само діють і наші депутати. Вони ухвалюють закони п‘ятирічної давнини, наче все так, як було до подій на Майдані. Мабуть, саме тому ці закони і не працюють», – підкреслив Віталій Бала.

За його словами, як нинішні політики, так і кандидати на посаду Президента України повинні відповідати тим викликам, які сьогодні стоять перед державою.

«Я вважаю, що вони повинні вести відверту дискусію, навіть говорити речі, які можуть бути неприємними. Зараз буде спекуляція на темі миру і війни. Але сьогодні це питання ніхто не зможе вирішити, якщо увесь світ не може цього зробити», – наголосив директор Агентства моделювання ситуацій.

Він переконаний, що Росія «не відчепиться від України», поки наша держава, міжнародні санкції та Збройні сили України не стануть сильними і ціна за агресію буде такою, яку РФ не зможе заплатити.

«Але за того з кандидатів, який ініціює закон про антидержавну діяльність, де буде чітко прописано питання колабораціонізму, я віддам голос. Неважливим є його прізвище і стать. Я навіть буду за нього агітувати. Потрібно такі фундаментальні речі розуміти, а не бачити себе через півроку в кабінеті Президента чи через півтора – в парламенті», – заявив фахівець.

За його словами, у такому випадку громадяни розумітимуть, куди рухається країна, і ми зможемо показати Донбасу і Криму, яке у них буде майбутнє разом з Україною через 10-15 років.

Роль Вакарчука і Зеленського в передвиборчій гонці

«Хто іде в соцопитуваннях після Президента? Вакарчук і Зеленський. Зеленського щотижня показують по телебаченню, а Вакарчук збирає стадіони. Те, що вони зароблять на цьому (передвиборчій кампанії – ред.) гроші – це 100 відсотків. Але саме їх можуть використати для шантажу в перемовинах з іншими кандидатами», – заявив Віталій Бала.

Він підкреслив, що їх обох по телебаченню показують, мабуть, навіть більше, ніж Президента Петра Порошенка, але рівень підтримки показує, що навіть цього недостатньо.

«Дуже обре пам‘ятаю, як я постійно ходив на матчі київського «Динамо» за часів Лобановського. Валерія Васильовича обожнював весь Київ, але коли він пішов у мажоритарну на вибори, його не обрали. При чому тоді не треба було таких грошей, як зараз», – зазначив експерт.

Тоді, у 1989 році, спортивна популярність Валерія Лобановського дозволила йому зайняти лише третє місце на виборах до Київського міського національно-територіального округу №33.

«Хоча колишній комік Мар‘ян Шарец став прем‘єр-міністром Словенії. Але до цього він два терміни був мером міста Камнік. Тобто політичний бекграунд все одно повинен бути», – підсумував директор Агентства моделювання ситуацій.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-02-16 19:22 :45