середа, 5 вересня, 2018, 17:14 Львів
Cтудія раннього естетичного виховання «Равлик», що на Погулянці, проводить додатковий набір
<nbsp;>

Cтудія раннього естетичного виховання «Равлик» Центру творчості дітей та юнацтва Галичини проводить додатковий набір дітей, яким на 1-ше вересня буде повних 3,4 та 5 років відповідно в різні групи. Керівник студії Зоя Богдан наголошує, що навчання у студії безкоштовне, а завдання батьків – забезпечити матеріали для навчання їхніх дітей.

«Коли я повернулася з відпустки, мені сказали, що в Управління освіти ЛМР надійшла скарга про те, що в «Равлику» вимагають гроші, а це заборонено. Але в нас нічого подібного нема. Керівника це взагалі не стосується, є батьківський комітет, в якому вирішують, для чого збирати гроші. Можливо, студію «Равлик» ЦТДЮГ плутають з студією, яка має таку саму назву «Равлик» і розташована на проспекті В. Чорновола. Близько 5-ти років тому туди ходили наші батьки з’ясовувати ситуацію, і там сказали, що вони – наша філія. А насправді вони до нас жодного відношення не мають. Взагалі, кожного року виникають в різних районах Львова студії під назвою «Равлик» і за два-три місяці зникають. А на проспекті Чорновола приватна студія з такою ж назвою як наша існує вже довше. Філій ми ніколи не мали, не маємо і не плануємо відкривати», – сказала Зоя Богдан.

Зоя Богдан підкреслила, що навчання в студії раннього естетичного виховання «Равлик» ЦТДЮГ – безкоштовне. «У нас немає оплати за навчання. Але тапочки для дитини або зошит, у якому вона буде вчитися писати, ми не будемо купувати, держава нам на це гроші не виділяє. Тому батьки мають забезпечити матеріали для навчання дітей», – зазначила Зоя Богдан.

У студії навчаються діти 3-х –7-их років. Комплексна програма Студії передбачає заняття з дітьми на уроках живопису, ліпки, аплікації, народознавства та вокалу, основ акторської майстерності, елементів української мови та математики, англійської мови, ритміки.

Різноманітність предметів та індивідуальний підхід до кожної дитини, дозволяє виявити нахили та уподобання кожного вихованця.

Після закінчення навчання діти отримують пам′ятний диплом, а більшість з випускників «Равлика», почавши навчання в загальноосвітній школі, вертаються в гуртки Центру творчості, де продовжують свою позашкільну освіту.

А для цього Студія намагається активізувати дитячу творчість, майстерність, уяву, залученням вихованців до величезної кількості святкових ранків, виставок, конкурсів, екскурсій, змагань, нестандартних уроків.

Звертатайтесь щодо запису на навчання за телефоном 0974780821 та 0669208346 або на E-mail: zoya.lviv@ukr.net

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-23 23:43 :30