Новини » Суспільство 5 вересня, 2018, 10:43
Чверть світового населення «не достатньо активна, щоб залишатися здоровою»
Фото: theguardian.com/Alamy
Фото: theguardian.com/Alamy

Згідно з дослідженням Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ), існує нагальна потреба людей у русі, адже чверть світового населення стає все менш активною, завдаючи цим самим шкоди своєму фізичному та психічному здоров’ю.

За даними дослідження, приблизно 1,4 млрд дорослих фізично є недостатньо активні для того, щоб залишатися здоровими. Кожна з трьох жінок і один з чотирьох чоловіків не мають достатньої кількості фізичних вправ або руху, занадто довгий час проводять за столом на роботі, перед телевізором увечері та пересуваючись машиною, – інформує видання Guardian.

Це, як стверджує дослідження, опубліковане у журналі Lancet Global Health, підвищує ризик виникнення серцево-судинних захворювань, діабету другого типу, склерозу та деяких видів раку.

Мінімальна кількість рухів, рекомендована ВООЗ, становить 150 хвилин вправ середньої інтенсивності або 75 хв. вправ високої інтенсивності на тиждень. Це може бути що завгодно, починаючи від їзди на велосипеді до тренувань у спортзалі.

Вищий рівень життя супроводжується більш сидячим способом життя. Половина людей у багатих країнах, як і у країнах, що розвиваються, не є достатньо активними. Проте найвищий рівень бездіяльності спостерігається серед дорослих у Кувейті (67%), Американському Самоа (53%), Саудівській Аравії (53%) та Іраку (52%).

У Великобританії також спостерігається високий рівень бездіяльності – 40% жінок і 32% чоловіків не рухаються достатньо. У Сполучених Штатах 48% жінок та 32% чоловіків не є достатньо активними. Недостатня активність погіршилася за останні 15 років серед найбагатших західних країн та зросла з 31% у 2001 році до 37% у 2016 році. Дані, оприлюднені цього тижня службою Громадського здоров’я Англії, показали, що четверо з п’ятьох людей, які взяли участь в онлайн тесті мають серце, яке не відповідає їхньому віку.

Переклад з англійської Оксани Вергелес, для ІА ZIK

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-23 15:55 :21