Андрій Ніцой про КПУ: Це – клоуни, але хтось ними керує

ZIK

Комуністична партія та комуністична ідеологія – це загроза для людства, оскільки вони заперечують фундаментальні людські цінності.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK заявив директор Центру стратегічних розробок Андрій Ніцой.

Експерт вважає, що Комуністична партія та комуністична ідеологія, нацизм, расизм – це загроза для людства, а не лише для України.

«Є фундаментальні людські цінності – це сім’я, власність, свобода, віросповідання. Проти всіх цих цінностей виступала Комуністична партія… Вона виступала проти фундаментальних людських речей, які забезпечують наше життя. Вона виступала проти нашого життя – із диктатурою пролетаріату тощо. Я вже не кажу про практику – про практику всі знають. Тому миритися з тим, що з’явиться політична сила, яка буде сповідувати заперечення загальнолюдських цінностей, не може жодна нормальна людина. Це все одно, що ти підписуєш смертний вирок своїм дітям», – наголосив директор Центру стратегічних розробок.

Сучасну Компартію України Андрій Ніцой вважає «клоунами»: «Але хтось же ними керує, хтось в Апеляційному суді зупиняє процес декомунізації, хтось гальмує рішення Конституційного Суду».

Експерт нагадав, як наприкінці 90-х лідера КПУ Симоненка виводили у другий тур президентських виборів із Леонідом Кучмою. Андрій Ніцой висловив стурбованість, що нинішня влада та опозиція можуть вести країну до небезпечного сценарію на президентських та особливо – парламентських виборах.

Нагадаємо, закони про декомунізацію набули чинності у 2015 році. Зокрема в Україні впродовж останніх трьох років перейменовано в рамках декомунізації близько тисячі населених пунктів і 52 тисячі площ і вулиць.

Додамо, через судову колізію Комуністична партія України продовжує свою діяльність.

У 2015 році Окружний адміністративний суд Києва задовольнив позов Мін’юсту про заборону КПУ, однак комуністи оскаржили це рішення в Апеляційному суді, а 46 народних депутатів із колишньої Партії регіонів подали подання до Конституційного суду України про визнання закону про декомунізацію «таким, що не відповідає Конституції».

Додайте ZIK.UA в обрані джерела Додати в обрані Google News