Новини » Політика 5 вересня, 2018, 19:14
Комуністичні «викормиші» розвалили сьому економіку світу, – Андрій Ніцой
ZIK
ZIK

Перейменування населених пунктів чи вулиць – це не декомунізація, а лише маленький штрих цього процесу. Декомунізація – це зміна правлячого класу.

Таку думку в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK висловив директор Центру стратегічних розробок Андрій Ніцой.

Гість програми зауважив, що першу «декомунізацію» в Україні провели комуністи та комсомольці. З його слів, коли 1991 року український народ проголосував за незалежність, комуністи та комсомольці перейменувалися на капіталістів і бізнесменів, почали створювати кримінальні угруповання, щоб перехопити у свої руки державну власність. Це, вважає Андрій Ніцой, і була перша «декомунізація», наслідки якої українці відчувають і досі, насамперед, в економіці.

«Тому що комуністичні «викормиші» розвалили сьому економіку світу. Сьома економіка світу була розвалена «перебіжчиками» із комуністичними значками у незалежні парламентарі, міністри тощо, – заявив Андрій Ніцой і наголосив, що патріоти не були при владі. – Завжди національні демократи були у меншості, аж до приходу до влади Ющенка у 2005 році».

Директор Центру стратегічних розробок продовжив, що перейменування населених пунктів чи вулиць – це не декомунізація, а лише маленький штрих цього процесу. На його думку, декомунізація – це зміна правлячого класу, адже нині країною правлять «вихідці із кримінально-партійного об’єднання».

«Декомунізація – це не тільки вулиця Леніна і пам’ятник Леніну», – резюмував гість програми.

Нагадаємо, нині в Україні вшановують жертв «червоного терору». 100 років тому, 5 вересня 1918 року, більшовики прийняли декрет, згідно з яким для боротьби з контрреволюцією та спекуляцією «класових ворогів» ізолювали у концентраційних таборах, фізично знищували «всіх осіб, причетних до білогвардійських організацій, змов і заколотів».

Додамо, закони про декомунізацію набули чинності у 2015 році. Зокрема в Україні впродовж останніх трьох років перейменовано в рамках декомунізації близько тисячі населених пунктів і 52 тисячі площ і вулиць.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-24 04:31 :51