середа, 5 вересня, 2018, 10:11 Спорт
Американська тенісистка Слоун Стівенс склала повноваження чемпіонки US Open
Слоун Стівенс / ukrinform.ua

Анастасія Севастова з Латвії здобула перемогу над американкою Слоун Стівенс у чвертьфіналі заключного в сезоні тенісного турніру серії Grand Slam – Відкритого чемпіонату США (US Open-2018) у Нью-Йорку з загальним призовим фондом $53 млн.

Протистояння за вихід до 1/2 фіналу змагань тривало 1 годину 23 хвилини і завершилося з рахунком 6:2, 6:3 на користь 28-річної Анастасії Севастової, повідомляє Укрінформ.

Тим самим 25-річна Слоун Стівенс, яка перемогла на Відкритому чемпіонаті США торік, склала чемпіонські повноваження.

Путівку у фінал US Open-2018 Анастасія Севастова розіграє з переможницею чвертьфінального матчу між американкою Сереною Вільямс і чешкою ​​Кароліною Плішковою.

Зазначимо, що Анастасія Севастова вперше в кар’єрі вийшла до півфіналу турніру серії Grand Slam. Також вона стала першою латвійською тенісисткою, яка досягла такого результату. Раніше її найкращим виступом був вихід до чвертьфіналу Відкритого чемпіонату США у 2016 і 2017 роках.

Нагадаємо, у четвертому колі Анатсасія Севастова залишила за бортом турніру українку Еліну Світоліну.

Такж нагадаємо, що Відкритий чемпіонат США у Нью-Йорку завершиться в неділю, 9 вересня.

2018-11-21 18:09 :16