вівторок, 4 вересня, 2018, 16:57 Політика
Законопроект про блокування сайтів відправили на доопрацювання
imi.org.ua
imi.org.ua

Комітет Верховної ради з питань інформатизації та зв’язку рекомендував відправити законопроект про блокування сайтів на доопрацювання.

Про відповідне рішення оголосив голова комітету Олександр Данченко, передає «РБК-Україна».

За словами голови комітету, багато норм в законопроекті про блокування сайтів не є демократичними.

«Де-факто цей законопроект стосується предметів віддання нашого комітету. Тому, звичайно, що наш комітет дуже серйозно розглянув цей законопроект. Навіть в цьому періоді між сесіями. Ми розуміємо що цей законопроект в такому вигляді не може бути прийнятий жодним чином. Те, яким чином законопроект був підготовлений авторами, його прийняти не можна. Його потрібно відхиляти та допрацьовувати», – повідомив Данченко.

Він наголосив, що комітет з інформатизації та зв’язку не визначений основним для розгляду законопроекту «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії загрозам національній безпеці в інформаційній сфері».

«Моє бачення в тому, щоб робити новий законопроект фахово з громадськими об’єднаннями для того, щоб з одного боку захистити інформаційний простір від держави-агресора, а з іншого, прикриваючись війною, не спаплюжити всі права і свободи громадян», – додав Данченко.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що парламентський комітет з питань національної безпеки і оборони повністю змінить текст законопроекту про блокування сайтів. Зокрема, законопроект про блокування сайтів перепишуть за участю представників ОБСЄ і НАТО.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-24 06:33 :55