Новини » Світ 4 вересня, 2018, 22:03
За сатиру в соцмережах у Саудівській Аравії можуть саджати на строк до п’яти років

У Саудівській Аравії користувачів інтернету, які розповсюджують контент, який «підриває громадський порядок», відтепер можуть карати позбавленням волі на строк до п’яти років і штрафом.

Про це повідомляє Інтерфакс-Україна, посилаючись на агентство Bloomberg.

«Публікація і розповсюдження контенту через соціальні мережі, який висміює, а також зачіпає і підриває громадський порядок, релігійні цінності і суспільні підвалини, будуть вважатися злочином у сфері кіберпростору», – йдеться в повідомленні саудівської прокуратури, опублікованому в твіттері.

У ньому наголошується, що максимальне покарання за подібне правопорушення передбачає до п’яти років позбавлення волі і штраф в розмірі трьох мільйонів ріалів (приблизно $ 800 тис.).

Агентство відзначає, що наслідний принц Саудівської Аравії Мухаммед бен Сальман ас-Сауд вживає жорстких заходів щодо критиків уряду. Так, за останній рік в Саудівській Аравії були заарештовані десятки проповідників, представників інтелігенції, бізнесменів і активістів.

Ще у вересні 2017 року саудівська влада видала звернення до підданих країни, в якому закликала повідомляти про активність співвітчизників в соціальних мережах, характер якої може вважатися «терористичним».

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-22 04:51 :12