Новини » Політика 4 вересня, 2018, 22:10
Юрій Гримчак пояснив, чому потрібно пролонгувати закон про особливий статус ОРДЛО
ZIK
ZIK

Закон щодо особливого статусу окупованих територій – це не федералізація і не автономізація ОРДЛО. Тому його треба продовжити ще на рік.

Про це в ефірі програми «Vox populi» (19.15 – 20.00 на телеканалі ZIK) заявив заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій Юрій Гримчак.

Як повідомлялося, у фракції БПП висловили думку, що дію закону про особливості місцевого самоврядування в ОРДЛО не буде продовжено.

Відповідаючи на запитання ведучого про те, які прогнози щодо голосування у Раді закону щодо продовження особливого статусу окупованих територій, пан Гримчак сказав, що його треба продовжувати і що про це говорили вже неодноразово.

«Рік тому пролонгація цього закону викликала мітинги. Бігали якісь веселі альтернативно обдаровані хлопці по Верховній Раді, палили шашки, щось кричали. Вони розповідали, що Україна закінчиться після цього. Але нічого не відбулося», – зазначив заступник міністра.

За його словами, закон щодо особливого статусу окупованих територій не порушує жодної статті.

«Це не федералізація і не автономізація, там нічого немає. Я колись казав, що людям, які писали цей закон, треба пам’ятники ставити. Я так вважаю, бо я його прочитав. Якщо хтось не погоджується з цим законом, прочитайте, що там написано, а потім візьміть закон про місцеве самоврядування, знайдіть 36 і 38 статті, і ви зрозумієте, що в ньому написано те, що фактично в нас вже є в інших законах. Сьогодні те, що там написано, мають всі місцеві громади», – пояснив Гримчак.

Також пан Гримчак додав, що складається таке враження, що навіть експерти, які розмірковують про цей закон, жодного разу його не читали.

«Вони прочитали певні накази, які їм намалювали у штабах або в тих політиків, де вони працюють, а сам закон вони навіть не відкривали. Тому я вважаю, що його треба приймати, і маю надію, що його все ж таки пролонгують на рік», – прокоментував гість програми.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-23 06:09 :56